KONTAKT MEDARBEJDERE

Medarbejdere

Allan Jørgensen
Allan Jørgensen
Formand
Allan Max
Allan Max
Formand
Bjarne Pedersen
Bjarne Pedersen
Genbrugskonsulent
Bjarne Studsgaard Rask
Bjarne Studsgaard Rask
Maskinfører
Brian Hansen
Brian Hansen
Entrepriseleder
Brian Meincke Trauelsen
Brian Meincke Trauelsen
Formand
Carina Jensen
Carina Jensen
Regnskabsassistent
Carsten Bjerregaard
Carsten Bjerregaard
Formand
Casper Skov Jakobsen
Casper Skov Jakobsen
Projektchef
Chris Nielsen
Chris Nielsen
Projektchef
Christian Barfod Vestergaard
Christian Barfod Vestergaard
Proceskonsulent
Daniel Andersen
Daniel Andersen
Bygningskonstruktør
David Rose
David Rose
Entrepriselederassistent
Emil Bodin Skipper
Emil Bodin Skipper
Entrepriselederassistent
Erik Braüner Madsen
Erik Braüner Madsen
Lagermedarbejder
Erik Poulsgaard Jensen
Erik Poulsgaard Jensen
Beregner
Freja Engsig Johansen
Freja Engsig Johansen
Entrepriselederassistent
Gitte Wandahl
Gitte Wandahl
HR-chef
Hanne Pape
Hanne Pape
KSM-assistent
Helena Månsson
Helena Månsson
Entrepriseleder
Henrik Bøttern Jensen
Henrik Bøttern Jensen
Entrepriseleder
Henrik Nordall Mosbæk
Henrik Nordall Mosbæk
Formand
Jacek Robert Jamrozy
Jacek Robert Jamrozy
Formand
Jakob Bugge Vegger
Jakob Bugge Vegger
Tilbudschef
Jakob Jakobsen
Jakob Jakobsen
Maskinfører
Jan Særkjær
Jan Særkjær
Maskinfører
Jan Willi Nielsen Møller
Jan Willi Nielsen Møller
Maskinfører
Jens Brogaard Hvas
Jens Brogaard Hvas
Projektchef, juridisk byggepladssupport
Jens Hansen
Jens Hansen
Maskinfører
Jens Lægs Hansen
Jens Lægs Hansen
Formand
Jesper Arent Andersen
Jesper Arent Andersen
Miljø- og kvalitetschef
Jesper B. Andreasen
Jesper B. Andreasen
Projektchef
Jesper Engmann
Jesper Engmann
Markedschef
Jesper Frost Jespersen
Jesper Frost Jespersen
Entrepriseleder
Jesper Jakobsen
Jesper Jakobsen
Formand
Jesper Meldgaard Nielsen
Jesper Meldgaard Nielsen
Formand
Jesper Olsen
Jesper Olsen
Maskinfører
Jim Mølgaard
Jim Mølgaard
Maskinfører
John Rasmussen
John Rasmussen
Maskinfører
Johnny B. C. Jönsson
Johnny B. C. Jönsson
Formand
Jørn Bak
Jørn Bak
Divisionschef, Totalnedbrydning
Kamil Krystian Sambor
Kamil Krystian Sambor
Formand
Karsten G. Ottesen
Karsten G. Ottesen
Beregner
Kasper Amelung
Kasper Amelung
Formand
Kasper Jacobsen
Kasper Jacobsen
Formand
Kennet Isaksson
Kennet Isaksson
Formand
Kim Koch Christensen
Kim Koch Christensen
Formand
Kim Møgelvang
Kim Møgelvang
Logistikansvarlig
Kristian Jonas Frederiksen
Kristian Jonas Frederiksen
Formand
Kristian Toft
Kristian Toft
Formand
Lars Hede Brønsgaard
Lars Hede Brønsgaard
Controller
Lars Westphal Dyhr
Lars Westphal Dyhr
Seniorformand
Lasse Holm Larsen
Lasse Holm Larsen
Maskinfører
Lasse Jensen Østergaard
Lasse Jensen Østergaard
Formand
Lasse Malmstrup
Lasse Malmstrup
Seniorformand
Laura Clausen
Laura Clausen
Beregner
Line Baden Damgaard Sørensen
Line Baden Damgaard Sørensen
Entrepriseleder
Lisbeth M. Laursen
Lisbeth M. Laursen
Lønbogholder
Lukasz Blazejewski
Lukasz Blazejewski
Formand
Maciej Chytrowski
Maciej Chytrowski
Formand
Mads Kastell Kalhøj
Mads Kastell Kalhøj
Økonomichef
Malthe C. Axelsen
Malthe C. Axelsen
Entrepriseleder
Martin Hornbæk Nielsen
Martin Hornbæk Nielsen
Projektchef
Martin Svensson
Martin Svensson
Formand
Mette Klarskov Jespersen
Mette Klarskov Jespersen
KSM-assistent
Mette Lundahl
Mette Lundahl
Regnskabsansvarlig
Michael D. Enevoldsen
Michael D. Enevoldsen
Projektchef
Michael Jespersen
Michael Jespersen
Lagerassistent
Michael K. Søndergaard
Michael K. Søndergaard
Adm. direktør
Michael Strøm Madsen
Michael Strøm Madsen
Projektchef
Morten Lind Jensen
Morten Lind Jensen
Projektchef
Muhieddin Krushave Akkaoui
Muhieddin Krushave Akkaoui
Beregner
Nick W. Nielsen
Nick W. Nielsen
Salgs- og tilbudschef
Nico Jørgensen
Nico Jørgensen
Afdelingsleder
Nicolai Vad
Nicolai Vad
Formand
Niels Bøgedal
Niels Bøgedal
System- og procesansvarlig, Afdelingsleder, Skrot
Niels Kristian Krag
Niels Kristian Krag
Specialarbejder
Ole Lundahl
Ole Lundahl
Entrepriseleder
Patrick Pedersen
Patrick Pedersen
Formand
Per Brund
Per Brund
Indkøbschef
Peter Agner Petersen
Peter Agner Petersen
Marketingkoordinator
Peter Martin Abildgaard Dyva
Peter Martin Abildgaard Dyva
Formand
Rasmus Buhl Andersen
Rasmus Buhl Andersen
Indkøbs- og logistikchef
René Frederiksen
René Frederiksen
Projektchef
René Tjørved Hansen
René Tjørved Hansen
Controller
Richard Kristensen
Richard Kristensen
Projektleder
Rune Magnussen
Rune Magnussen
Lagermedarbejder
Sebastian Andersson
Sebastian Andersson
Formand
Stefan Peter Johansen
Stefan Peter Johansen
Lagermedarbejder
Susanne Fyrst Kristensen
Susanne Fyrst Kristensen
KSM-assistent
Susanne Teute Nymann
Susanne Teute Nymann
Regnskabsassistent
Søren Malund Thomsen
Søren Malund Thomsen
Forretningsudviklingsansvarlig / Head of Business Development
Søren Nielsen
Søren Nielsen
Chauffør
Thine Bruun Eskemose
Thine Bruun Eskemose
Assistent for ledelsen
Thomas Kingo Karlsen
Thomas Kingo Karlsen
Ejer
Thomas Køhler
Thomas Køhler
Formand
Thomas Langkjær Haugaard
Thomas Langkjær Haugaard
Maskinfører
Thomas Steen Rush
Thomas Steen Rush
Seniorformand
Timmi B. Pedersen
Timmi B. Pedersen
Entrepriseleder
Tobias Therkildsen
Tobias Therkildsen
Formand
Tom Jensen
Tom Jensen
Maskinfører
Tonny Hofby
Tonny Hofby
Specialarbejder
Troels Andersen
Troels Andersen
Maskinfører
Vibeke Reimer Olsen
Vibeke Reimer Olsen
Analytisk koordinator
Victor Rumle Videbæk
Victor Rumle Videbæk
Praktikant
Vladimir Novitsky
Vladimir Novitsky
Entrepriseleder
Willy Pedersen
Willy Pedersen
Seniorprojektleder
Wlodzimierz Kalina
Wlodzimierz Kalina
Formand
Wojciech Fus
Wojciech Fus
Entrepriseleder